У ЄС заявили про готовність впровадити нові санкції проти РФ за агресію у Керченській протоці - журналіст

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про це свідчать висновки Європейської Ради.

Лідери країн Європейського Союзу серйозно розглядають можливість впровадити додаткові санкції проти Росії через агресію у Керченській протоці.

Про це у четвер, 13 грудня, написав кореспондент Радіо Свобода в Брюсселі Рікард Джозвяк у своєму Twitter.

"Лідери ЄС відкрили можливість введення нових санкцій проти Росії, про що свідчать висновки Європейської Ради щодо подій в Азовському морі, заявивши: "ЄС готовий застосувати заходи, зокрема щодо подальшого посилення підтримки на користь постраждалих регіонів України", - повідомив журналіст.

Нагадаємо, у четвер, 13 грудня, лідери країн Європейського Союзу вирішили подовжити економічні санкції проти Росії ще на півроку.

31 липня 2014 року ЄС ухвалив рішення про введення третього рівня санкцій проти Російської Федерації, які стосуються енергетичного та фінансового секторів, продукції військового та подвійного призначення. Це були так звані економічні або секторальні санкції. Їхня дія подовжується Євросоюзом кожні півроку.

Відео Меркель вважає дії РФ в Азовському морі неприйнятними і підтримує подовження санкцій

Подовження санкцій проти Москви на наступні півроку підтримує Берлін. Про це заявила німецька канцлер Ангела Меркель напередодні в Бундестазі. Вона серед інших очільників держав теж прямує на саміт до Брюсселя.

Меркель вважає дії РФ в Азовському морі неприйнятними і підтримує подовження санкцій

Залиште свій коментар

Вибір редакції