У Європарламенті обговорять отруєння Навального: чого очікувати від виступів політиків

У Європарламенті обговорять отруєння Навального: чого очікувати від виступів політиків

Отруєння "Новачком" підтвердили три лабораторії – німецька, французька та шведська.

Отруєння Олексія Навального сьогодні, 15 вересня, обговорять в Європарламенті. Там таки підозрюють, що російська влада до цього причетна. Отруєння "Новачком" підтвердили три лабораторії – німецька, французька та шведська. Утім, у Москві досі заперечують це.

Чого очікують від виступів - у сюжеті ТСН.Ранок. 

У Європарламенті в Брюсселі чекають на високого пердставника Жозепа Борреля, який в ЄС відповідає за зовнішню політику, а також політику безпеки. Від нього у доповіді фактично чекають звітів про ситуацію в Білорусі після повстання проти режиму Олександра Лукашенка, а також навколо "отруєння Навального", яке в ЄС вже навіть перестали називати "ймовірним отруєнням". Адже після нових підтверджень незалежними дослідженнями сумнівів у тому, що російський опозиціонер був отруєний, і до цього може бути причетна влада Росії, в більшості політиків майже не лишилося.

Європейський парламент неодноразово висловлював стурбованість і ситуацією в Білорусі, і отруєнням Олексія Навального. Щодо росіянина, то євродепутати тепер закликають до міжнародного розслідування.

Відео У Європарламенті обговорять причетність російської влади до отруєння Навального

Олексій Навальний після одужання збирається повернутись в Росію і продовжити свою політичну діяльність. Про це повідомило американське видання The New York Times. Напередодні стан російського політика покращився – він уже самостійно може вставати з ліжка. Втім, як довго триватиме його реабілітація, німецькі медики поки що не беруться прогнозувати. Отруєння Навального "Новачком" підтвердили три лабораторії – німецька, французька та шведська. У Москві досі заперечують сам факт отруєння. Сьогодні у Брюсселі зберуться, щоб обговорити ймовірне отруєння російського опозиціонера Олексія Навального, до якого, як підозрюють на Заході, можливо причетна безпосередньо російська влада. Детальніше – у прямому включенні.  

У Європарламенті обговорять причетність російської влади до отруєння Навального

У питанні запровадження санкцій повноваження Європейського парламенту обмежені. Це вирішує Рада ЄС. Про санкції за отруєння Навального говорити поки взагалі рано - з цього приводу триває політична дискусія.

Санкції проти режиму Лукашенка підготовлені, але заблоковані Кіпром і Грецією, які  готові підтримати обмеження тільки у тому разі, якщо ЄС запровадить також санкції і проти Туреччини за геологічну розвідку в спірних водах Середземного моря.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів