У Європі обрали найкрасивіший ярмарок із найсмачнішими стравами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цьогоріч перемогти вдалося естонській столиці.

Столиця Естонії - Таллінн - отримав приз за найкращий різдвяний ярмарок у Європі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Таллінн давно входить до топ-найкращих напрямів для подорожей Європою, а цьогоріч він обійшов у списку ярмарки у Празі, Берліні та Люксембурзі. Святковий настрій не псує навіть відсутність снігу.

Посеред площі у Таллінні прикрашена розкішна новорічна ялинка, вона виросла також в Талліні, на центральній вулиці під назвою Рийка. Першу ялинку на Ратушній площі поставив місцевий купець понад шість сотень років тому. За легендою, саме звідси європейці перейняли традицію прикрашати живі ялинки у своїх містах.

"Я обожнюю Таллінн! Він дуже відрізняється від моєї рідної Америки, бо Америка це нова країна, і в нас нема такої бруківки на дорогах, таких старих церков, і загалом тут чудова архітектура. Холоднувато іноді, але нормально", - розповів турист із США Деніел Джонсон.

Найпопулярніше заняття на тутешній ярмарці - місцева кухня. В Естонії, як і в Україні, обожнюють кров’яну ковбасу, до неї тут подають картоплю або тушковану кислу капусту. До місцевого глінтвейну є екзотичні ковбаси з дикого кабана чи лося, або більш традиційний естонський сир.

У Таллінні можна купити все - від вогників до шерстяних рукавичок, від печива до ковбасок, а коли набридне купувати, залишається старе місто, у якому кожен день і без Різдва - наче казка.

Відео Таллінн отримав приз за найкращий різдвяний ярмарок у Європі

У Європі обрали найкрасивіший ярмарок із найсмачнішими стравами. Обійти провідні європейські столиці та втерти носа навіть німцям з австрійцями цьогоріч вдалося Таллінну. На найкращому ярмарку побувала журналістка ТСН.  

Таллінн отримав приз за найкращий різдвяний ярмарок у Європі

Кореспондентка ТСН Галина Сергєєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції