У Європі підтвердили перші випадки інфікування коронавірусом з Уханя: у Франції двоє хворих

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У країні можуть бути й інші інфіковані.

Небезпечний коронавірус з китайського міста Ухань дійшов до Західної Європи, повідомляє Deutsche Welle.

У п'ятницю, 24 січня, перші два випадки підтвердило міністерство охорони здоров'я Франції. У відомстві кажуть, що це перші випадки захворювання у Європі. 

Одного пацієна шпиталізували у Бордо, а іншого - у Парижі. За словами французької міністерки соціальних справ і охорони здоров'я Аньєс Бюзен, існує ймовірність того, що у країні можуть бути й інші інфіковані. 

Один з хворих нещодавно повернувся з Китаю, де відвідав, зокрема, місто Ухань. До лікарів за допомогою він звернувся 23 січня. Після прибуття до Франції хворий чоловік контактував з десятком осіб.

Міністерка не пояснила, чи їздив до КНР другий хворий. Відомо лише те, що він перебуває в індивідуальній палаті в паризькій лікарні.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео У Пекіні скасовують святкові заходи через небезпечний коронавірус

Не працюватимуть популярні в туристів "Заборонене місто" і частково - Велика китайська стіна. Попри загрозу, сьогодні сотні мільйонів мандрівників заходять до вокзалів та аеропортів, захистивши обличчя масками. Адже на новорічні вихідні китайці масово виїжджають в інші міста до рідних, щоб зустріти свято в родинному колі.  

У Пекіні скасовують святкові заходи через небезпечний коронавірус

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції