У Європі підтверджено перший випадок смерті від "свинячого грипу"

Перший летальний випадок зафіксовано у Шотландії. Всього в Британії зафіксовано понад тисячу випадків інфікування свинячим грипом.

Перший летальний випадок в результаті зараження грипом A/H1N1 зафіксований в Європі - в Шотландіі.

Про це повідомив журналістам представник шотландського уряду.

Станом на 14 червня, на території Великої Британії було зафіксовано 1 тисячу 226 випадків інфікування. Найбільша кількість захворілих - в Англії - 752, на території Шотландії вірус виявлено у 463 осіб.

За останніми даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), у 74 країнах світу зареєстровано 29 тисяч 669 випадків зараження людей новим вірусом, з них 145 випадків - з летальним результатом (в Мексиці - 108, у США - 27, в Канаді - 4, у Чилі - 2, в Коста-Ріці, Колумбії, Домінікані та Гватемалі - по 1).

Як повідомлялося, 11 червня ВООЗ вперше більш ніж за 40 років офіційно оголосила про введення шостого, максимального рівня загрози пандемії у зв'язку зі стрімким поширенням по світу грипу A/H1N1. Зі слів генерального директора Організації Маргарет Чен, пандемія носить помірний характер, але може тривати довго.

Новий вірус не зазнав жодних серйозних змін. Він як і раніше залишається чутливим до існуючих на сьогоднішній день двох антивірусних препаратів.

У ВООЗ вважають, що пандемія свинячого грипу триватиме два роки, але сумнозвісну "іспанку" не перевершить.

Читайте також:

У світі оголосили пандемію свинячого грипу

Свинячий грип ходитиме планетою два роки

Епідемія свинячого грипу в Україні очікується восени

В Україні підтверджений перший випадок свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: