У Європі поширюється заражений сибірською виразкою героїн

На небезпечну інфекцію - сибірську виразку - захворіли 15 наркоманів з Шотландії та Німеччини, 8 з них вже померли.

Вже 8 мешканців Європи померли від зараженого сибірської виразкою героїну. Всього хворобу було виявлено у 15 наркоманів.

"Зараз ми підозрюємо, що Європою циркулює героїн і, можливо, інші внутрішньовенні наркотики, які містять спори сибірської виразки", - повідомив міністр охорони здоров'я Німеччини.

Європейські медики закликали наркоманів негайно припинити вживати героїн. За їхніми словами, партія наркотиків, заражених вірусом, "як біологічна зброя" розійшлася по всій території Європи.

За останні п'ять тижнів були підтверджені 15 випадків захворювання у Шотландії та Німеччині, вісім з яких завершилися смертю.

Природним чином заразитися на сибірську виразку, поширену в основному в Африці, досить складно. Джерело інфекції - велика і дрібна рогата худоба, коні, свині тощо. Основний шлях передачі інфекції людині - контактний, при безпосередньому зіткненні з хворою твариною і догляді за нею. У зараженого на тілі з'являються язви, які припухають і запалюються.

Особлива небезпека полягає в тому, що коли проявляються симптоми хвороби, лікуватися антибіотиками може бути вже занадто пізно.

Читайте також:

Серед шотландських наркоманів спалах сибірської виразки

В Україні перекрили канал поставки героїну з Афганістану

У США конфіскували партію таблеток екстазі у формі голови Обами

У Китаї виявили новий вірус СНІДу, що передається через кашель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: