Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Європі та Південній Америці затримали близько сотні осіб, причетних до італійської мафії

Злочинці займалися наркотиками, хабарництвом, відмиванням грошей.

У низці країн Європи, а також Південній Америці затримали майже 100 осіб, причетних до роботи італійської організованої злочинної групи Ндрангента. 

Про це повідомляє Reuters.

Арешти відбулися у середу, п'ятого грудня, в Італії, Нідерландах, Німеччині, Бельгії та в Південній Америці в рамках операції італійської поліції і Євроюсту (агентства, яке займається судовими справами). 

За даними правоохоронців, затримані особи підозрюються у розповсюдженні кокаїну, відмиванні грошей, корупції та насильстві. 

У Євроюсті зазначають, що поліція наразі здійснює арешти і конфіскацію, проте числа осіб не називає. Італійські правоохоронці заявили, що заарештовано 90 осіб. Операція стосується членів угруповання Ндрангента, яке базується на території міста Локрі.

Ндрангента - одна з трьох найбільших італійських організованих злочинних груп на рівні з Коза Нострою і Каморрою. Вона займається трафіком наркотиків, відмиванням грошей, торгівлею ядерними матеріалами, а також легальним бізнесом, таким як будівництво, заклади харчування тощо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції