У Європі вперше затримали підводний човен з 3000 кг кокаїну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше субмарини перевозили наркотики у Америці та Африці.

Поліція Іспанії перехопила підводний човен для перевезення наркотиків біля узбережжя Галісії в північно-західній частині країни. Про це повідомляє видання El Pais.

Міжнародна операція Національної поліції, Цивільної гвардії і Митного нагляду завершилася захопленням субмарини недалеко від пляжу Хіо в провінції Понтеведра. Це - перший випадок в Європі із захоплення подібного транспортного засобу для перевезення наркотиків.

Субмарина перевозила близько 3000 кг кокаїну. Вона була зроблена в Гайані, її довжина становить 22 метри, а в Європу вона прибула з Колумбії. Два члени екіпажу, еквадорці, були заарештовані.

Субмарини регулярно використовуються наркокартелями для перевезення наркотиків з Латинської Америки до США. Від 2006 року також з'являлася інформація, що подібні субмарини відправляли до Іспанії і Африки, але їх так жодного разу і не вдалося конфіскувати.

Нагадаємо, 12 листопада повідомлялося, що протягом місяця понад 750 кг кокаїну в пластикових упаковках викинуло вздовж узбережжя Атлантичного океану у Франції.

Відео На французькому узбережжі знайшли десятки пакетів із кокаїном

Невеликі згортки з написом "Діамант" містять до 90 відсотків кокаїну. Про першу знахідку повідомили всередині минулого місяця. Відтоді поліція і волонтери зібрали вже майже вісімсот кілограмів. Оцінюють все в три мільйони євро. У ЗМІ припускають, пакети з кокаїном могли потрапити в океан, коли затонуло судно наркодилерів.  

На французькому узбережжі знайшли десятки пакетів із кокаїном

Залиште свій коментар

Вибір редакції