Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Євросоюзі повідомили, чи існує загроза скасування безвізу для України

Україна має дотримуватися взятих на себе зобов'язань, кажуть в ЄС.

Загрози для вільних подорожей Європою немає. Євросоюз не бачить причин скасовувати безвізовий режим для громадян України, йдеться у ТСН.19:30.

За словами голови представництва ЄС в нашій державі Хюг Мінгареллі, Україна має дотримуватися зобов'язань, взятих на себе. "Не бачу причин чи загрози,  чому ми мали би скасувати безвізовий режим. Ви маєте дотримуватися зобов'язань, взятих у рамках Угоди про асоціацію з ЄС. Безвізовий режим - це одна з небагатьох конкретних речей, що ви отримали від Євросоюзу за останні кілька років. Ми маємо зробити все можливе, аби зберегти його", - сказав він.

ВідеоЄвросоюз не бачить причин скасовувати безвізовий режим для громадян України

Про це заявив голова представництва ЄС в нашій державі Хюґ Мінгареллі. Він додав - Україна має дотримуватися зобов'язань, взятих на себе в рамках Угоди про асоціацію з Євросоюзом, яка і передбачала скасування віз для наших громадян. Мінґареллі також наголосив, що Київ має продовжити співпрацю з МВФ для забезпечення макро-фінансової стабільності, забезпечити верховенство права та незалежність роботи антикорупційних органів.  

Євросоюз не бачить причин скасовувати безвізовий режим для громадян України

Мінгареллі також наголосив, що Київ має продовжити співпрацю з МВФ для забезпечення макро-фінансової стабільності, забезпечити верховенство права та незалежність роботи антикорупційних органів.

Нагадаємо, у лютому та березні одразу на кількох інтернет-ресурсах з'явилися фейки про можливість скасування безвізу з Євросоюзом. Його запровадили 2017 року. Відтоді ним скористалося два мільйони українців.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції