У Євросоюзі схвалили нові вимоги до авторського права в Інтернеті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рекламні гіперпосилання тепер можуть підлягати оподаткуванню.

Європарламент ухвалив з поправками директиву про авторське право в Інтернеті. Документ спершу був відхилений, але в підсумку набрав необхідну кількість голосів.

Критикам документу особливо не подобалися 11-та та 13-та статті, що присвячувалися встановленню оподаткування посилань і відповідальності онлайн-платформ за контент своїх користувачів. Підсумкова редакція документу містить положення про те, що невеликі платформи будуть звільнені від сплати податку, а сам він не поширюватиметься на "просту публікацію гіперпосилань". Також від оподаткування звільнені проекти типу Wikipedia.

Також депутати Європарламенту відкинули ідею зобов’язати платформи автоматично видаляти контент, що порушує авторське право. Натомість компанії мають забезпечити вільне завантаження інформації, що не містить порушень вимог щодо авторських прав.

ВідеоТрамп проти Google. Президент звинуватив Інтернет-пошуковик у маніпуляції

На думку Дональда Трампа, Google показує 96% поганих новин про нього та ще й розміщені вони на сайтах ліберальних ЗМІ. Тоді, як новини з консервативних сайтів пошуковик, нібито, не видає. Дональд Трамп пообіцяв "зайнятися ситуацією". У Google закиди президента спростовують і кажуть, що пошуковик стосунку до політики не має.

Трамп проти Google. Президент звинуватив Інтернет-пошуковик у маніпуляції

Залиште свій коментар

Вибір редакції