У загибелі білоруського журналіста виявилися "неоднозначні моменти"

У Бебеніна не було виявлено характерних для повішених переломів у шийному відділі хребта. Крім того, на руці у журналіста була зідрана шкіра, а місце травми замазані сажею.

Лідер руху "Європейська Білорусь" Андрій Санніков розповів про "неоднозначні моменти" в обставинах смерті свого однопартійця і засновника опозиційного сайту "Хартія'97" Олега Бебеніна.

За словами Саннікова, який був присутній при огляді тіла, у Бебеніна не було виявлено характерних для повішених переломів у шийному відділі хребта. Крім того, на руці в журналіста була зідрана шкіра, а місце травми замазане сажею. Санніков, за його словами, зажадав, щоб цей факт був внесений до протоколу, але у висновку експертів про це нічого не говориться.

Також Санніков в черговий раз вказав на те, що смерть Бебеніна настала пізніше офіційного озвученого часу. За словами політика, судмедексперт при огляді увечері 3 вересня прийшов до висновку, що журналіст помер незадовго до цього. "Він мені навіть запропонував торкнутися Олега, щоб переконатися в тому, що він теплий, але він мій друг, у мене рука не піднялася", - сказав Санніков. Згідно з висновком експертизи, яке ввійшло в офіційну версію слідства, смерть Бебеніна наступила увечері 2 вересня.

Опозиційний журналіст і політтехнолог Олег Бебенін був виявлений мертвим на власній дачі під Мінськом 3 вересня 2010. Зв'язок з ним був втрачений приблизно за добу до цього, коли він не прийшов на зустріч із друзями в мінський кінотеатр "Жовтень". Тіло Бебеніна знайшли у петлі в сходовому прольоті з першого на другий поверх його заміського будинку.

Друзі та родичі загиблого неодноразово заявляли про те, що офіційна версія про самогубство здається їм неспроможною. За їх словами, у 36-річного Бебеніна не було проблем в особистому житті - у нього залишилася дружина і двоє дітей, і він з великим ентузіазмом займався роботою. Зокрема, Бебенін був основним координатором передвиборного штабу Андрія Саннікова, який має намір висунути свою кандидатуру на майбутніх виборах президента Білорусі.

Читайте також:

У Білорусі знайдений мертвим опозиційний журналіст

Справу харківського журналіста забере Генпрокуратура

В Києві поховали трагічно загиблого тележурналіста Ігоря Пелиха

На Прикарпатті побили редактора райгазети: журналіст - у реанімації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: