У заявці російської делегації в ПАРЄ є четверо підсанкційних депутатів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Повернення Росії до ПАРЄ фактично означатиме зняття санкцій з них.

У заявці делегації Росії до Парламентської асамблеї Ради Європи присутні четверо депутатів, які перебувають під санкціями ЄС.

Про це повідомив член литовської делегації у ПАРЄ Еммануеліс Зінгеріс на своїй сторінці у Facebook.

"Схоже, що 4 з 18 членів нової російської делегації (тобто Ігор Лебедєв (Список №114 Рішення 2014/145), Леонід Калашников (Список №110 Рішення 2014/145), Світлана Сергєєва (Список №116 Рішення 2014/145) і Леонід Слуцький (Список №18 Рішення 2014/145) перебувають під персональними санкціями ЄС за агресію Росії проти України - заборона на в'їзд в ЄС (не діє для міжнародних організацій). Очевидно, що Росія намагається використовувати ПАРЄ, щоб обійти ці персональні санкції ЄС", - повідомив він.

За його словами, можливе повернення Росії до ПАРЄ стане ще одним аргументом для скасування санкцій ЄС проти РФ.

Водночас, член української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв повідомив, що таким чином депутати із країн-членів ЄС розділять відповідальність за події в Україні.

"Це персональні санкції Євросоюзу за агресію проти України і анексію Крима. Якщо депутати з країн ЄС визнають їхні повноваження, вони таким чином розділять відповідальність за злочинні рішення проти України", - заявив він.

В російській делегації, поданій в ПАРЄ, є як мінімум 4 депутата Думи, які перебувають під санкціями ЄС: Ігор Лєбєдєв...

Опубліковано Volodymyr Ariev Субота, 22 червня 2019 р.

Нагадаємо, нині російська делегація в ПАРЄ перебуває під санкціями – через агресію щодо України. Водночас регламентний комітет ПАРЄ схвалив проєкт резолюції, яка може змінити правила щодо запровадження санкцій проти делегацій. Відповідно цей крок може повернути РФ до ПАРЄ. Цей проєкт резолюції ПАРЄ має розглянути наприкінці червня.

ВідеоУ ПАРЄ не підтримали зміни, за якими РФ могли повернути право голосу

Парламентська асамблея у Страсбурзі відхилила поправки до статуту, за якими з Кремля знімаються санкції за агресію в Україні. З 2014 року Москва позбавлена права голосу в органі за анексію Криму. У відповідь росіяни вже кілька років поспіль не платять багатомільйонні внески. Через такий саботаж в бюджеті ПАРЄ утворилась діра.  

У ПАРЄ не підтримали зміни, за якими РФ могли повернути право голосу

Залиште свій коментар

Вибір редакції