Коштовності оцінюють у мільйони доларів.

У Женеві розпродають прикраси французької королеви Марії-Антуанетти, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

За життя вона обожнювала коштовності та пишні вбрання, на які тринькала гроші з державної скарбниці. Перед стратою під час Французької революції вона встигла доправити свої прикраси за кордон.

200 років їх ховали від публіки - вони були в приватній колекції. Нині кольє, сережки та брошки оцінюють у мільйони доларів. Найдорожчий лот - намисто з перлин, оздоблене діамантом. Ціна його на аукціоні може сягати двох мільйонів. Значно дешевше - за 10 тисяч доларів - планують продати обручку з ініціалами королеви.

Раніше повідомлялося, що українці продають прикраси принцеси Діани, в яких вона востаннє з'явилася на світському заході. Жінка вдягнула намисто із перлами та діамантами на балет "Лебедине озеро", відтоді прикрасу так і називають. Діана замовила ювелірам подібні сережки, але приміряти їх уже не встигла, загинувши в автокатастрофі. Востаннє кольє продавали на торгах сім років тому за 500 тисяч фунтів. Тепер українські продавці, чиїх імен не називають, хочуть отримати за весь комплект десять мільйонів. 

ВідеоКоштовності французької королеви Марії-Антуанетти продадуть на аукціоні

Королівська розкіш з молотка. У Женеві розпродають прикраси французької королеви Марії-Антуанетти. За життя вона обожнювала коштовності та пишні вбрання, на які тринькала гроші з державної скарбниці. Перед стратою під час Французької революції вона встигла відправити свої прикраси за кордон. 

Коштовності французької королеви Марії-Антуанетти продадуть на аукціоні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції