У Женеві стартував перший навколосвітній автопробіг із нульовими викидами

Навколосвітній автопробіг на електромобілях проходить за підтримки Програми ООН з навколишнього середовища (UNEP).

Навколосвітні перегони "Zero Race" на електромобілях стартували від будівлі Палацу Націй в Женеві. У них беруть участь команди з Австралії, Німеччини, Швейцарії та Південної Кореї - за 80 днів шляху вони мають намір подолати відстань у 30 тисяч кілометрів, побувавши у 16 країнах і 150 містах.

Ініціатор автопробігу швейцарський винахідник Луї Палмер стверджує, що "у кліматі відбуваються зміни, пальне закінчується, всі це знають, але в нас є такі вирішення проблеми, як електромобілі, відновлювальна енергія. Це ми хочемо показати людям у цілому світі. Це працює - можна світ за вісімдесят днів об'їхати".

Разом з тим від Палацу Націй стартувати змогли тільки три екіпажі - в останній момент у транспортного засобу південнокорейців виникли проблеми з батареєю. Очікується, що своїх товаришів, вони наздоженуть пізніше.

Із Швейцарії гонщики поїдуть у напрямі Брюсселя, а потім до Берліна, Відня, Києва, Москву, Астану і Шанхай. З Китаю машини будуть переправлені в Ванкувер, звідки по західному узбережжю США пробіг попрямує в мексиканський Канкун, де в кінці листопада відбудеться конференція ООН з проблем зміни клімату. Після цього учасники акції на кораблі перетнуть Атлантику, і в грудні гонка знову відновиться в Португалії. Закінчиться пробіг в Женеві в січні майбутнього року.

Читайте також:

В Україні з'явився електромобіль без водія

Вікно у майбутнє: 60 світових прем'єр автосалону в Женеві

Новий Peugeot iOn їздитиме на батарейках від мобільника

Компанія Nissan представила серійний електромобіль

У Женеві стартував перший навколосвітній автопробіг із нульовими викидами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: