У Женеві стартував перший навколосвітній автопробіг із нульовими викидами

Навколосвітній автопробіг на електромобілях проходить за підтримки Програми ООН з навколишнього середовища (UNEP).

Навколосвітні перегони "Zero Race" на електромобілях стартували від будівлі Палацу Націй в Женеві. У них беруть участь команди з Австралії, Німеччини, Швейцарії та Південної Кореї - за 80 днів шляху вони мають намір подолати відстань у 30 тисяч кілометрів, побувавши у 16 країнах і 150 містах.

Ініціатор автопробігу швейцарський винахідник Луї Палмер стверджує, що "у кліматі відбуваються зміни, пальне закінчується, всі це знають, але в нас є такі вирішення проблеми, як електромобілі, відновлювальна енергія. Це ми хочемо показати людям у цілому світі. Це працює - можна світ за вісімдесят днів об'їхати".

Разом з тим від Палацу Націй стартувати змогли тільки три екіпажі - в останній момент у транспортного засобу південнокорейців виникли проблеми з батареєю. Очікується, що своїх товаришів, вони наздоженуть пізніше.

Із Швейцарії гонщики поїдуть у напрямі Брюсселя, а потім до Берліна, Відня, Києва, Москву, Астану і Шанхай. З Китаю машини будуть переправлені в Ванкувер, звідки по західному узбережжю США пробіг попрямує в мексиканський Канкун, де в кінці листопада відбудеться конференція ООН з проблем зміни клімату. Після цього учасники акції на кораблі перетнуть Атлантику, і в грудні гонка знову відновиться в Португалії. Закінчиться пробіг в Женеві в січні майбутнього року.

Читайте також:

В Україні з'явився електромобіль без водія

Вікно у майбутнє: 60 світових прем'єр автосалону в Женеві

Новий Peugeot iOn їздитиме на батарейках від мобільника

Компанія Nissan представила серійний електромобіль

ВідеоУ Женеві стартував перший навколосвітній автопробіг із нульовими викидами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: