У жорстоких сутичках римлян з поліцією постраждало більше 70 людей

15 жовтиня понад 150 тис. людей вийшли на вулиці Риму в рамках всесвітньої акції протесту проти жадібності фінансових інститутів і корпорацій "Захопи Уолл-стріт".

У рамках всесвітньої акції протесту проти жадібності фінансових інститутів і корпорацій "Захопи Уолл-стріт" понад 150 тис. людей вийшли 15 жовтня на демонстрацію в Римі.

Акції протесту пройшли у 82-х країнах світу, проте демонстрація в Римі була наймасовішою.

Почавши ходу від центрального римського вокзалу Терміні, маніфестанти рушили в сторону знаменитого Колізею. Через велику кількість учасників акції рух в центрі Риму було паралізовано. У натовпі, що складався переважно з молоді, багато хто ніс плакати, в яких йдеться, зокрема, про те, що уряд і фінансові інститути вкрали у людей не тільки гроші, але й їх мрії, а також заклики врятувати людей, а не банки.

Поліція застосувала водомети і сльозогінний газ після того, як агресивно налаштована частина протестуючих влаштувала пожежу у флігелі будинку міністерства оборони Італії. Також демонстранти громили магазини і підпалювали автомобілі, у тому числі і поліцейські.

Акції відбулися в 950 містах світу і в основному пройшли мирно. У Нью-Йорку приблизно 70 учасників акції були заарештовані поліцією за порушення громадського порядку.

Багатотисячна акція в Римі стала однією з численних маніфестацій в рамках всесвітньої протестної демонстрації, натхненної американським рухом "Захопи Уолл-стріт", які в суботу, 15 жовтня, пройшли більш ніж в 950 містах у 82 країнах світу проти жадібності та корумпованості 1% людей з наддоходами. Однак, на відміну від інших країн, у Римі вона переросла в безлади, які італійська преса назвала "громадянською війною".

Прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі засудив організаторів погромів і заявив, що зловмисники повинні бути знайдені і покарані.

Читайте також:

Невдоволені американці беруть в облогу банкірів

У Нью-Йорку заарештували 700 противників бідності і безробіття

Світові мегаполіси накрило хвилею масових демонстрацій: Рим потонув у вогні

 Хакери атакували Нью-Йоркську фондову біржу

У жорстоких сутичках римлян з поліцією постраждало більше 70 людей

У жорстоких сутичках римлян з поліцією постраждало більше 70 людей

Повʼязані теми:

Наступна публікація