У журналі Міноборони РФ запевняють, що російські військові читають думки і володіють телекінезом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такі надздібності вони здобули, займаючись з дельфінами, стверджують у статті.

В офіційному журналі Міноборони РФ опублікували статтю "Суперсолдат для війн майбутнього", де йдеться про "методику бойової парапсихології". Завдяки їй, російські військові, як стверджується, можуть проникати до голови ворога і подумки зламувати комп'ютери.

Про це повідомляє РБК.

Як стверджується у замітці полковника запасу Миколи Пороскова, російські спецпризначенці використали такі методики в Чечні. "Той, хто володіє технологією МетаКонтакт, може вести, наприклад, невербальний допит. Він "наскрізь" бачить взятого в полон солдата супротивника: що це за людина, які у нього слабкі і сильні сторони, чи піде на вербування", - пише автор та наполягає, що достовірність такого допиту практично стовідсоткова, а уникнути його неможливо. Лише якщо ви не російський спецпризначенць – адже їх навчають протидіяти такому допиту.

Методики корисні багато у чому, пише автор: вони допомагають військовим вчити іноземні мови, лікуватися в бойових умовах, виявляти засідки, схрони, склади і схованки противника.

А навчились російські фахівці телепатії, працюючи з дельфінами, розкриває секрет полковник. "Вони подумки давали тваринам команди, які ті виконували", - також стверджує Поросков. А згодом виявилось, що методику можна застосувати і для людей. "Більш того, виявився можливим вплив навіть на техніку. Зусиллям думки можна, наприклад, збивати комп'ютерні програми, спалювати кристали в генераторах, підслуховувати розмову або порушувати теле- і радіопередачі, комунікації", - не зупиняється автор.

Він переконує, що успішно завершилася низка експериментів. Наприклад, військовим нібито вдалося прочитати документ, що лежав у сейфі. Навіть якщо він був іноземною мовою, якою ті не володіли.

Як розповів РБК начальник аналітичного відділу журналу, бойова парапсихологія "не є фантазією" і "на сьогодні її розробки тривають".

Водночас голова комісії з боротьби з псевдонаукою при президії РАН Євген Александров заявив виданню, що "бойова парапсихологія" є вигадкою і визнана псевдонауковою. "Всі розмови про передавання думок на відстані не мають наукового підґрунтя, немає жодного такого зафіксованого випадку, це просто неможливо. Це спосіб вичавлювати кошти з державного бюджету", - сказав він.

Тим часом з'ясувалося, що у Росії понад 20% домогосподарств не мають доступу до каналізації. Зазначається, що 6,8% населення користуються системою труб у вигрібні ями, а у 5,8% громадян каналізація відсутня взагалі. Серед жителів сільської місцевості централізована каналізація відсутня у 66,5% росіян.

Залиште свій коментар

Вибір редакції