У Зімбабве страйкують лікарі через відсутність засобів захисту для лікування хворих на коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лікарі Зімбабве мають недостатній запас рукавичок, масок та халатів для лікування хворих на коронавірус, кількість яких збільшується.

Лікарі державних лікарень у Зімбабве страйкують через те, що не мають належного захисного спорядження для догляду за хворими на коронавірусну інфекцію, пише Associated Press.

У країні починає поширюватися коронавірус COVID-19. Наразі відомо про три випадки, а також одну смерть від ускладнень хвороби.

Президент Асоціації лікарів лікарні Зімбабве Таванда Звакада каже, що лікарі мають високий ризик зараження вірусом: "Зараз ми піддаємось впливу, і нікогото, здається, це не хвилює".

За його словами, лікарі мають недостатній запас рукавичок, масок та халатів.

Система охорони здоров'я у Зімбабве розвалюється. Лікарі повернулися до роботи в січні після чотиримісячного страйку, під час якого вимагали поліпшити зарплату та умови праці.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Тайському монарху дозволили під час карантину жити у готелі німецької Баварії разом з придворними

Тайському монарху дозволили під час карантину жити у готелі німецької Баварії разом з придворними. Влада гірськолижного курорту Гарміш-Партенкірхен вирішила залишити місцевий 4-зірковий готель відчиненим для короля. Попри те, що через карантин багатьом закладам заборонено приймати гостей.  

Тайському монарху дозволили під час карантину жити у готелі німецької Баварії разом з придворними

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції