У зіткненнях на півдні Киргизії загинули двоє людей, 63 постраждали

Один помер під час операції, яку довелося провести після того, як він отримав вогнепальне поранення. Ще один загинув під час перестрілки.

Жертвами зіткнень, що відбулися 14 травня в Джалал-Абадській області Киргизії стали двоє людей, ще десятки отримали поранення.

Про загибель двох чоловік повідомили в Міністерстві охорони здоров'я країни. Один помер під час операції, яку довелося провести після того, як він отримав вогнепальне поранення. Ще один загинув під час перестрілки.

За даними МОЗ, зараз в лікарнях знаходяться 63 людини, 15 з них у важкому стані. При цьому медики відзначають, що 32 потерпілі мають вогнепальні поранення.

Тим часом, ситуація на півдні республіки зараз дещо стабілізувалася. Держадміністрації всіх трьох південних областей - Ошської, Джалал-Абадської і Баткенської знаходяться під контролем прихильників тимчасового уряду. Прихильники екс-президента Бакієва розсіяні.

В Ошській та Джалал-Абадській області "йдуть затримання учасників безладів".

В Оші ситуацію контролюють сили Внутрішніх військ республіки, в Джалал-Абаді вулиці в нічний час будуть патрулювати співробітники народного ополчення і міліції.

Нагадаємо, 13 травня на півдні Киргизії, звідки родом повалений президент, активізувалися його прихильники - ними були захоплені будівлі адміністрації в трьох обласних центрах: Оші, Джалал-Абаді і Баткені.

Тимчасовий уряд Киргизії розцінив події на півдні "як спробу реваншу бакіївскіх сил, які намагаються дестабілізувати обстановку в країні".

Читайте також:

Киргизія звинуватила Росію в координації нового повстання на півдні країни

На півдні Киргизії прихильники і противники Бакієва влаштували перестрілку

Прихильники Бакієва зібрали в похід на Бішкек 25 тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: