У зіткненнях у Бішкеку вбито кількох людей, сто осіб постраждали

У столиці Киргизії в результаті зіткнень міліції з опозиціонерами постраждали близько 100 людей, дві людини загинули. Сторони ведуть перестрілку.

У Бішкеку в результаті зіткнень між правоохоронними органами та мітингувальниками постраждали близько 100 людей, є загиблі.

За не підтвердженою поки офіційно інформацією, вбито дві людини.

Повідомлялося також, що в ході перестрілки перед Будинком уряду вогнепальні поранення отримали 5 осіб з числа мітингуючих.

Кількість учасників акції сягнула 10 тисяч. Стрілянина ведеться з обох сторін.

По центру Бішкека мітингувальники їздять на автобусі і на машині Червоного Хреста, в обох транспортних засобів вибиті вікна. З площі безперервно лунають звуки розривів світло-шумових гранат.

У вівторок, 7 квітня, у Бішкеку продовжилися зіткнення учасників акції опозиції і міліції. За свідченням очевидців, кілька учасників акції протесту затримували і садили в міліцейські автобуси.

Раніше повідомлялося, що група мітингуювальників у ході зіткнень зі співробітниками міліції захопила кілька одиниць зброї, в тому числі кілька автоматів Калашникова і гранатомет "Муха".

Розбиті і спалені три машини, в тому числі міліцейські. У багатьох демонстрантів в руках щити і кийки, відібрані в омонівців.

6 квітня учасники мітингу опозиції захопили будівлю адміністрації Таласської області. Влада направила в Талас додаткові сили міліції.

До вечора МВС оголосило, що ситуація в обласному центрі взята під контроль, а мітингувальники розігнані за допомогою спецзасобів. Проте пізніше очевидці стверджували, що учасникам акції знову вдалося захопити будівлю обладміністрації.

Прем'єр-міністр Киргизії Даніяр Усенов назвав проходять в Таласі акції опозиції державним злочином. За його даними, в ході протистояння з опозицією в Таласі були поранені 85 співробітників МВС.

Читайте також:

Киргизькі опозиціонери захопили машини ОМОНу, автомати та гранатомет

У Киргизії міліція закидала акцію протесту опозиції гранатами

Небувалі заворушення в Киргизії: опозиція намагається захопити владу

ВідеоПротести опозиції у Киргизії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: