Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЗМІ з’явились перші деталі та попередній мотив вбивства росіян у Центральній Африці

Вони їхали на зустріч із консультантом.

У Центральноафриканській Республіці вбито троє росіян – журналіст Орхан Джемаль, оператор Кирило Радченко і режисер Олександр Расторгуєв, які знімали фільм про роботу "ПВК Вагнера".

Про це повідомляє Медиазона.

За інформацією видання, їх вбили, коли вони їхали на зустріч зі своїм помічником в Центральній африканській республіці. У ЦАР знімальну групу повинен був зустріти фіксер - консультант, що допомагає в організації зйомок.

Вони везли з собою дорогу техніку, тому за попередньою версією мотив убивства – пограбування.

Своєю чергою, мер міста Сібю в ЦАР повідомив, що журналістів обстріляли із засади. "Як розповів водій, коли вони перебували в 23 кілометрах від Сібю, озброєні люди вийшли з кущів і відкрили вогонь по автомобілю. Троє журналістів загинули відразу", - передає слова очільника міста видання Дождь. Як зазначається, водій вижив.

Раніше стало відомо, на місці виявлення тіл знайдено дві прес-карти видання "Известия". Разом із тим дипломати поки що не підтвердили офіційно, що загинули саме росіяни, бо інших документів, окрім посвідчень журналістів, не виявлено. Тіла знайдені в 23 кілометрах від міста Сибутамі. Припускають, що вбивство скоїла ціла група озброєних людей.

ВідеоСБУ надала докази причетності найманців "Вагнера" до окупації Криму та котла в Дебальцевому

Вибір редакції