У зоні пошуку зниклої майже рік тому аргентинської субмарини знайшли схожий на неї об’єкт

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ще взимку ВМФ Аргентини офіційно припинив пошуки.

Американська компанія Ocean Infinity зафіксувала у зоні пошуку зниклої в листопаді 2017 року аргентинської субмарини San Juan об’єкт, який схожий на неї.

Про це розповів в ефірі телеканалу Todo Noticias міністр оборони Аргентини Оскар Агуад.

"Ми знайшли важливий сигнал на глибині 281 метр. Дивно, що ми цього раніше не бачили. Є ще один об'єкт, який був помічений у четвер на більш глибоку точку. Давайте перевіримо їх зараз. Я б хотів, щоб це був підводний човен", - заявив він.

У п’ятницю для перевірки сигналів було направлено підводні телекеровані апарати.

Аргентинський підводний човен San Juan перестав виходити на зв’язок 15 листопада 2017 року. Востаннє його зафіксували за 400 кілометрів від берегів Аргентини в Атлантичному океані. На борту корабля перебували понад 40 осіб .

Через два тижні Аргентина офіційно припинила пошуки зниклої субмарини. Представник ВМФ Енріке Бальбі пояснив, що пошуки, тривалістю понад 15 днів, йшли вдвічі довше, ніж належить для рятувальної операції в таких випадках. Водночас він зазначив, що поки корабель не буде знайдений, ВМФ не буде оголошувати про загибель екіпажу. При цьому підкреслюється, що, якщо підводному човну не вдалося спливти, запасів кисню на ньому вистачило б не більше, ніж на 10 днів.

ВідеоСім'ї екіпажу зниклого аргентинського підводного човна просять владу відновити пошуки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції