У зоопарку Тегерана вбили 14 левів

Керівництво іранського зоопарку заявило, що Росія навмисно віддала їм хворого амурського тигра, який заразив небезпечною інших тварин.

Співробітники Тегеранського зоопарку вбили 14 левів, у яких було виявлено рідкісне для диких тварин інфекційне захворювання.

За даними місцевої преси, леви страждали на сап. Як правило, на цю недугу хворіють коні, мули, осли та інша худоба. Сап також небезпечний для людини. Інфекція рідко зустрічається в Європі, але в деяких частинах Африки, Азії, Близького Сходу та Південної Америки є поширеною.

На думку місцевих ветеринарів, причина захворювання левів криється у невмілому і недбалому поводженні співробітників зоопарку з тваринами.

Тим часом керівництво Тегеранського зоопарку заявило, що поширив хворобу серед левів амурський тигр, переданий Ірану російською стороною. Через два тижні після прибуття в Іран тварина померла від сапу.

"Російський тигр, якого привезли в країну, вже був рознощиком сапу, а не заразився цією хворобою в Ірані", - заявив директор зоопарку Амір Ельхам.

Він звинуватив російську сторону в тому, що вона знала про хворобу тигра, але передала його на обмін, не повідомляючи про проблеми зі здоров'ям.

Наприкінці квітня 2010 року Росія передала Організації з охорони навколишнього середовища Ісламської Республіки Іран (ОООІ) репродуктивну пару амурських тигрів. Натомість іранське природоохоронне відомство передало Росії пару передньоазійських леопардів, які також занесені до Червоної книги.

Читайте також:

Путін закликав віддавати браконьєрів на розтерзання тиграм

Американець прожив два тижні в клітці з левами. ФОТО і ВІДЕО

У Непалі слони зіграли у футбол, забивши декілька голів. ВІДЕО

З Київського зоопарку зникла половина тварин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: