Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Убивчий клімат. Глобальне потепління вперше стерло з лиця Землі цілий вид ссавців

Тваринкам фактично не залишилось де жити і що їсти через підняття рівня Світового океану.

В Австралії маленький коричневий гризун став першою офіційною жертвою наслідків глобального потепління.

Так, міністерство довкілля та енергетики країни внесло рифового мозаїчнохвостого щура до переліку вимерлих тварин, передає CNN. Про зникнення цього виду через зміни клімату вчені говорили ще 2016 року.

Ці гризуни мешкали лише на невеличкому острові Брембл-Кей у північній частині Великого Бар'єрного рифа. Востаннє їх бачили рибалки 2009 року, а вже 2014-го співробітники Квінслендського університету і Департаменту охорони навколишнього середовища та спадщини штату Квінсленд прочесали увесь острів і не змогли знайти жодної тваринки.

Причиною вимирання, на думку вчених, стало різке 97-відсоткове скорочення площі острова, придатної для проживання щурів, а також нестача харчів. Усе це сталось внаслідок постійного затоплення острова через зростання рівня Світового океану.

Раніше учені передрекли катастрофічні наслідки для Землі та людства через "комашиний Апокаліпсис". Вже за століття на планеті може зовсім не залишитись комах. Сільське господарство, інтенсивне використання пестицидів, зміни клімату - основні причини цього. Також дослідники розповіли, що може зробити кожна людина для запобігання цій масовій загибелі.

Разом з цим учені вже підрахували, скільки у землян залишилось часу, щоб зупинити катастрофічні зміни клімату - увесь світ має вжити "безпрецедентних" заходів до 2050 року і звести нанівець викиди вуглекислого газу, аби запобігти смертельним наслідкам глобального потепління.

ВідеоНауковці вираховували, що і скільки треба їсти, аби врятувати планету

37 науковців з 16 країн світу вираховували, що і скільки треба їсти, аби врятувати планету і 11 мільйонів дорослих, які помирають від хронічних хвороб на рік. Те, як зараз харчується людство, приносить більше шкоди ніж вживання алкоголю, наркотиків і тютюну разом узятих. 

Науковці вираховували, що і скільки треба їсти, аби врятувати планету

Залиште свій коментар

Вибір редакції