Убивця 17 людей у Флориді написав у любовному листі, що назвав би своїх дітей Калашников і Макаров

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ніколас Круз зізнався у коханні своєї прихильниці з Британії.

Підозрюваний у масовому вбивстві у Флориді Ніколас Круз написав з в'язниці серію любовних листів до жінки у Великій Британії, в яких пропонував їй одружитися і сказав, що назвав би своїх дітей на честь різних марок зброї.

Про це пише американське видання Insider.

Листи, вилучені з камери Круза минулого року, були оприлюднені прокурором під час чергового судового засідання. Вони є частиною кримінальної справи проти вбивці.

"Ви хочете дітей? Я дуже хочу дітей, я хочу трьох хлопчиків і дівчаток, може більше. Імена хлопчиків будуть Калашников, Макаров, Ремінгтон", – таке, серед іншого, писав підозрюваний.

Жінка, про яку відомо лише те, що її звуть Майлі, була однією з прибічників Круза, які допомагали сформувати групу у Facebook на його підтримку. Круз не писав у листах про стрілянину, а замість цього просив жінку розповісти про свої захоплення і зізнавався їй у коханні.

Усі листи були датовані з середини жовтня до середини листопада 2018 року.

Офіс державного прокурора вимагає смертної кари для 20-річного Ніколаса Круза, який зізнався у розстрілі 34 людей, 17 з яких загинули, у школі у місті Паркленд, штат Флорида, 14 лютого 2018 року. Адвокати Круза заявили, що він визнає себе винним і просить про довічне ув'язнення замість смертної кари.

ВідеоСтрілянина у флоридський школі: трагедія очима свідків

Сполучені Штати оговтуються після кривавого теракту у школі, влаштував її колишній учень. 17 людей загинули, ще до двох десятків поранені. Цей напад називають одним із наймаштабніших в історії США. 

Стрілянина у флоридський школі: трагедія очима свідків

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції