Убивство афроамериканця в США: підозрюваний коп був знайомий із загиблим, вони конфліктували

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відомо, що чоловіки підпрацьовували в одному місці.

З'являються нові подробиці про стосунки убитого афроамериканця Джорджа Флойда та поліцейського Дерека Шовіна, якого звинувачують у його смерті. Стверджується, що вони не лише знали один одного, але й конфліктували.

Про це повідомляє CBS News.

Так, Флойд і Шовін разом підпрацьовували в одному нічному клубі і відповідали там за дотримання порядку. Співробітник цього закладу Девід Пінні розповів, що ті регулярно спілкувалися і конфліктували. "Переважно причина в тому, що Дерек поводився надзвичайно агресивно в клубі з деякими клієнтами", - розповів чоловік.

Раніше власниця клубу Мая Сантамарія підтверджувала, що вони працювали разом, але не знала, чи перетиналися чоловіки на роботі.

Новий опис стосунків чоловіків з'явився після того, як звинувачення Шовіна підвищили з менш серйозного третього до другого ступеня. Водночас адвокат Флойда наполягав, що той факт, що ці двоє працювали разом і знали один одного, є причиною підозрювати що убивство було нависним. Він вимагав визнати це вбивством першого ступеня.

Протести в США тривають уже два тижні. Сотні тисяч людей виходять на вулиці проти расизму та свавілля поліції через загиблого 46-річного афроамериканця Джорджа Флойда. Загалом у сутичках з поліцією та під час погромів загинули щонайменше одинадцятеро людей. Поранених – десятки, серед них копи. Затриманих - уже понад дев'ять тисяч осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції