Убивство українця в Португалії: правоохоронці затримали трьох підозрюваних

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони є працівниками імміграційної служби.

Судова поліція Португалії затримала трьох офіцерів імміграційної служби, які можуть бути причетні до вбивства українця в аеропорту Лісабона.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

"Судова поліція через Управління Лісабона і Вале-до-Тежу у співпраці зі Службою закордонних справ і прикордонних служб встановила і затримала трьох чоловіків у віці 42, 43 і 47 років, які переконливо свідчать про вчинення злочину, пов'язаного з убивством. Затримані є частиною персоналу цієї служби, і слідство встановило, що вони імовірно відповідальні за смерть 40-річного громадянина України, який намагався незаконно в'їхати в країну 10 березня", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що смерть українця настала у приміщенні тимчасового монтажного центру аеропорту після того, як він спричинив "деякі заворушення" у приміщенні.

Нагадаємо, в аеропорту Лісабона помер громадянин України, який приїхав до Португалії в пошуках роботи. Українець прибув до аеропорту "Портела" у Лісабоні 11 березня рейсом з Туреччини. Його зупинили на митниці інспектори Служби у справах іноземців (SEF) і заборонили в’їзд в країну як туристу. Зазначається, що чоловіка збирались відправити назад до Туреччини, але він "погано відреагував на перешкоду для в'їзду в Португалію". За словами, голови спілки українців у Португалії Павла Садохи, українцю надягнули наручники та залишили одного в кімнаті, де з ним стався приступ епілепсії, в результаті чого наступила смерть.

Залиште свій коментар

Вибір редакції