Учасник голодування біля уряду Латвії доставлений в лікарню

Голодування в знак протесту проти економічної політики уряду призвело до госпіталізації його учасника.

Один з учасників голодування біля будинку уряду Латвії доставлений до лікарні. Ввечері 57-річному Геннадію раптово стало погано. Це може бути пов'язано як з виснаженням організму, так і з переохолодженням.

30 листопада житель Латвії Гінтс Гейкенс встановив намет навпроти будинку уряду країни. Він оголосив, що починає безстрокове голодування на знак протесту проти економічної політики держави. Згодом до нього приєдналися прихильники, і до ранку 7 грудня кількість наметів біля будівлі кабінету міністрів досягла семи.

Демонстранти вимагають відставки уряду, розпуску Сейму, зниження безробіття та запровадження мажоритарної системи виборів. Повідомляється, що мешканці латвійської столиці приносять до наметового містечка воду, гарячі напої, а також свічки і квіти. Ніхто з представників уряду за 10 днів акції до голодуючих так і не вийшов. Тим не менш, позаштатний радник прем'єр-міністра країни Петеріс Апініс попросив протестуючих викласти свої вимоги на папері. У відповідь на цю заяву організатор голодування Гінтс Гейкенс зауважив, що спілкуватися в письмовій формі, перебуваючи по різні боки однієї вулиці, "якось нерозумно".

Тим не менше, за розпорядженням прем'єр-міністра Валдіса Домбровскіса ризькі медики оглядають голодуючих чотири рази на день.

В даний час Латвія переживає важку економічну кризу, пов'язану, окрім іншого, з відходом з країни іноземного бізнесу. Уряд республіки оголосив режим тотальної економії, урізавши соціальні допомоги, пенсії, і підвищивши податки. Рівень безробіття в країні досяг 19 відсотків.

Читайте також:

Сейм Латвії не дозволив латишам змінювати стать

Через кризу латвійці продають свої органи

Литва хоче повернути кримінальну відповідальність за гомосексуалізм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: