Учасника захоплення Arctic Sea засудили до п'яти років

Одного з учасників Arctic Sea визнали винним у захоплені. Раніше він визнав свою провину в захопленні судна і клопотав про розгляд справи в особливому порядку.

 Мосміськсуд засудив до п'яти років позбавлення волі Андрія Луньова, визнаного винним у захопленні суховантажу Arctic Sea.

Луньова засудили за статтею "піратство", оголошення вироку зайняло не більше п'яти хвилин. Адвокат підсудного на оголошенні вироку не був присутній. Раніше Луньов визнав свою провину в захопленні судна і клопотав про розгляд справи в особливому порядку.

Крім Луньова, визнав себе винним інший фігурант справи Дмитро Савін. Всього в захопленні суховантажу звинувачують вісім осіб.

Суховантаж Arctic Sea, що перевозив ліс з Фінляндії до Алжиру, зник у Балтійському морі 24 липня 2009. Моряки ВМФ Росії знайшли судно 17 серпня. Крім членів екіпажу, на борту суховантажу знаходилися вісім людей, яких визнали загарбниками. Серед них є громадяни Естонії і Росії, а також особи без громадянства.

Мотиви захоплення суховантажу правоохоронні органи досі не озвучували. У ЗМІ з'являлися припущення про те, що Arctic Sea міг перевозити якийсь цінний вантаж, наприклад, зброю. Офіційного підтвердження ця версія не отримала.

Читайте також:

В Атлантиці зникло судно з росіянами

Обвинувачені у захопленні Arctic Sea переклали провину на капітана

Загарбникам Arctic Sea висунули звинувачення

Суховантаж Arctic Sea заарештовано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: