Учасникам демонстрацій загрожує до 10 років у тюрмі

В ізоляторі тимчасового утримання зараз знаходяться 18 із 128 учасників суботніх безладів

Прокуратура міста Росток у терміновому порядку запросила в адміністративному суді ордери на арешт 10 затриманих учасників суботніх безладів.

Як передають РИА Новости, представник прес-служби прокуратури повідомив, що затримані обвинувачуються в „серйозному порушенні громадського порядку й нанесенні тяжких тілесних ушкоджень”. Він також відмітив, що затримані „для гарантування участі в слідчому процесі мають залишатися під арештом”.

За його словами, якщо їх визнають винними, їм загрожує позбавлення волі строком від шести місяців до десяти років. Загалом, за словами представника, в ізоляторі тимчасового утримання зараз знаходяться 18 із 128 раніше затриманих учасників суботніх безладів. Решту затриманих було звільнено після встановлення їхніх осіб і проведення допитів. Деяким із них буде пізніше висунуто звинувачення в хуліганських діях, порушенні громадського порядку та чиненні супротиву представникам закону, сказав представник прес-служби прокуратури.

Зараз у Ростоці проходить демонстрація під лозунгом „День акції – глобальне сільське господарство”, що стартувала біля 12:30 від аграрного факультету місцевого університету та пройшла заздалегідь вказаним маршрутом до алощі Ноє Маркт. За даними поліції, в ній бере участь не більше двох тисяч чоловік і ситуація в місті спокійна. 

В ході суботніх безладів, вчинених у другій половині дня „автонімами”, що об’єдналися в так званий „Чорний блок” (усі хулігани були одягнені в чорні костюми й закривали обличчя чорними хустками), за даними поліції, постраждало 443 поліцейських, у тому числі 27 отримали тяжкі поранення.

За даними представника оргкомітету демонстрацій Мані Штеннера, в ході безладів постраждало не менше 500 демонстрантів, у тому числі 20 отримали серйозні травми. Поліція цих даних не коментує.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: