Учасники "каруселі" в Росії вимагають оплатити їм фальсифікації на виборах

Дата публікації
Перегляди
4471
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Учасники "каруселі" в Росії вимагають оплатити їм фальсифікації на виборах

Фальсифікатори виборів у Росії поскаржилися на невиплату винагороди / Фото: AFP

Студенти, які в Петербурзі по 12-13 разів голосували за єдинороса, поскаржилися на "роботодавця".

До російської преси потрапили скарги учасників "каруселі" від партії "Єдина Росія" на виборах в Санкт-Петербурзі: вони заявляють, що організація була "мерзенної" і обіцяну винагороду їм досі не виплатили.

"Каруселями" охрестили механізм фальсифікацій на виборах, коли організовані групи людей їздять по різних дільницях і багаторазово голосують на чиюсь підтримку за відкріпними талонами.

"Нова газета" опублікувала витік даних зі штабу кандидата від "Єдиної Росії" Олександра Салаєва, який балотувався до Законодавчих зборів Петербурга і переміг, набравши 55% голосів. Згідно з оприлюдненою інформацією, щонайменше близько тисячі голосів були отримані депутатом незаконним шляхом.

У своїх скаргах студенти, які по 12-13 разів проголосували за кандидата, стверджують, що їхній "роботодавець" відмовляється виплатити їм гроші.

"Я, Останюк Юля, вимагаю грошей за мою роботу! Я за вас голосувала 12 разів, 9 пунктів на Тверській вул. + 1 на Праці і 2 рази на вул. Південній" - записки такого змісту написали Салаєву юні "карусельники".

У звітах також наведені графіки за часом, розписані за виборчими дільницями, справжні імена та інші особисті дані, в тому числі номери телефонів, учасників (у публікації газети вони, зрозуміло, приховані).

"Хочу сказати, що хоча всі люди були перевіреними і готовими до всього, але не були (готовими) до такої мерзенної організації, і вся вина за це лягає на їхню думку на мене! Всі керівники груп були переконані, що гроші будуть отримані ними в цей же вечір, але, прочекавши до 12 ночі, так нічого і не отримали!", - йдеться в опублікованій заяві Андрія Іонова, старшого групи вкидання і організатора "каруселі".

Він зазначив також, що характер роботи, які обговорювався "з Вашим політтехнологом Сергієм" був інший, і учасники мали проїхати 32 дільниці та розраховували на 3200 рублів за половину цього маршруту.

"І 6400 як максимальна оплата їхньої праці, всіх ризиків. І я їх в даному плані розумію і розумію те що тепер ці суми вимагають з мене", - пише Іонов.

Нагадаємо, на парламентських виборах в Росії, які пройшли 4 грудня, провладна "Єдина Росія" набрала 49% голосів. Опозиція та спостерігачі заявили про масові порушення під час голосування.

Наприклад, величезне здивування блогерів викликали попередні дані голосування, які виводилися на екран центрального телебачення: згідно з ними, в деяких областях проголосували 115% і навіть 140% виборців.

З цього ж дня в Росії почалися акції протесту проти фальсифікації виборів, під час яких були затримані близько тисячі людей.

Читайте також:

Вибори в Росії: Медведєв назвав главу ЦВК чарівником

Фанати Путіна, яких звезли у Москву, ночують у "хлівах для бидла" (відео)

"Єдина Росія" випустила агітаційне відео: "Голосуйте за партію шахраїв і злодіїв"

Росія у протестах: чи має опозиція шанс на успіх

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4471
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація