Учасники Олімпіади-2020 у Токіо спатимуть на ліжках, на яких неможливо займатися сексом

Автор
Богдан СкавронБогдан Скаврон
Дата публікації
Перегляди
3239
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Учасники Олімпіади-2020 у Токіо спатимуть на ліжках, на яких неможливо займатися сексом

Фото: Twitter

Таке рішення ухвалив Міжнародний олімпійський комітет (МОК) через небезпеку зараження коронавірусом.

В Олімпійському селищі в Токіо для учасників змагань встановили спеціально спроектовані ліжка, на яких неможливо займатися сексом. Про це повідомляє видання Explica.

Дизайн меблів було затверджено Міжнародним олімпійським комітетом, щоб в умовах карантинних обмежень "уникнути непотрібних форм фізичного контакту".

Ці ліжка виготовлено компанією Airweave з продуктів переробки картону, вони менші, ніж звичайні, розраховані на одну людину вагою до 200 кілограмів і легко ламаються від різких рухів. Після закінчення Олімпіади “картонні” ліжка знову здадуть на переробку.

Водночас генеральний директор олімпійського села Такаші Кітадзіма підтвердив, що в Токіо буде збережено традицію розподілу серед спортсменів презервативів, але з проханням не використовувати їх на території, а забрати з собою.

"Поширення презервативів має на меті підвищити обізнаність про захворювання, що передаються статевим шляхом, такі як ВІЛ, які загрожують молоді в багатьох країнах", - підкреслив Кітадзіма.

Нагадаємо, раніше в Олімпійському селищі виявили перший випадок зараження коронавірусом. Ім'я хворого не розкривається, проте відомо, що це не спортсмен.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3239
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація