Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасники сирійських переговорів, окрім представників Асада, готові прибути до Женеви - Керрі

Він уточнив, що йдеться про легітимну сирійську опозицію, Туреччину, Катар і арабські держави.

Державний секретар США Джон Керрі добився згоди всіх зацікавлених сторін для продовження переговорного процесу з мирного врегулювання в Сирії, крім режиму Башара Асада, якого підтримує РФ.

Про це пише Укрінформ.

"Кожна зацікавлена сторона підтвердила мені, що вони готові і мають бажання повернутися до переговорів у Женеві",- повідомив глава Державного департаменту США. Йдеться про легітимну сирійську опозицію, Туреччину, Катар і арабські держави.

"Єдине питання - чи готовий сирійський режим, підтримуваний Росією, відправитись до Женеви в готовності вести конструктивні переговори, і чи дійсно вони готові зупинити цю бійню власного народу?", - зауважив Керрі.

При цьому держсекретар США абсолютно чітко заявив, що за масові невибіркові вбивства в Алеппо та залякування мирних жителів несе відповідальність саме режим Башара Асада.

"Ми вважаємо, що настав той момент, коли сирійський режим і російські військові мають можливість прийняти рішення – стратегічне рішення, я міг би додати – за мир – той, який зробить можливим ля припинення бойових на всій території Сирії", - заявив глава Державного департаменту США.

Як відомо, урядова армія диктатора Башара Асада встановила контроль над східною частиною міста Алеппо, яку повстанці контролювали протягом останніх 4 років. В ООН заявили, що під час захоплення армія Асада чинила звірствазнищуючи мирне населення. ООН та США констатували, що сирійський уряд, а також Росія та Іран - відповідальні за злочини, вчинені в Алеппо.

Відео Перший день без пострілів: у Сирії встановили хитке перемир'я

Залиште свій коментар

Вибір редакції