Учасників саміту АСЕАН евакуйовують з Таїланду на вертольотах

Раніше демонстранти зірвали проведення саміту АСЕАН.

У Таїланді представники органів безпеки заявили про те, що лідери країн-членів Асоціації країн Південно-східної Азії (АСЕАН) евакуйовані з Паттаї на вертольотах.

В Таїланді посилюються акції протесту проти уряду країни. Демонстранти зірвали проведення саміту АСЕАН. Вони увірвалися в будівлю готелю, в якому повинен був пройти саміт.

Нагадаємо, Саміт Асоціації держав Південно-Східної Азії перенесено через акції протесту.

Як повідомлялося, хвилювання почалися напередодні, коли близько 2 тис. демонстрантів в червоних сорочках біля входу в конференц-центр м. Паттайя вимагали відставки прем'єр-міністра країни Абхизита Вейджаджива і його уряду.

Таїланд безлади
Учасники акцій протесту в Таїланді
Демонстранти виступають на підтримку колишнього прем'єр-міністра Таїланду Таксина Чинавата, який був скинутий зі свого посади в результаті військового перевороту в 2006 р.

Більшість з прихильників Чинавата - вихідці з бідних сільськогосподарських районів, які більше всього виграли від політики, що проводилася ним. Вейджаджива був призначений парламентом на пост прем'єр-міністра в грудні 2008 р. після того, як за рішенням суду було розбещено уряд країни, який очолювали союзники Чинавата.

Прихильники Чинавата вважають, що Вейджаджива зайняв пост прем'єр-міністра незаконно і повинен піти у відставку, щоб були проведені нові вибори.

Читайте також:

Опозиція зірвала саміт АСЕАН в Таїланді

Демонстранти у Таїланді намагалися зірвати початок саміту АСЕАН

У Таїланді вимагають від прем'єра протягом доби піти у відставку

Тайські демонстранти не дали працювати новому прем'єру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: