Учені не змогли з’ясувати, звідки у бобах взялась смертельно небезпечна інфекція

Наразі учені не можуть дати відповіді, як кишкова інфекція потрапила на паростки бобів, і не виявлений зв'язок між нею і хворими в інших німецьких землях.

Лабораторні дослідження підтвердили наявність на паростках бобових культур бактерії-збудника небезпечної кишкової інфекції. Однак, яким чином кишкова інфекція потрапила на ферму в Біненбюттелі - наразі невідомо.

Про це повідомив представник Федерального міністерства із захисту прав споживачів Хольгер Айхель.

За його словами, лабораторні дослідження експертів з Федерального інституту оцінки ризиків підтвердили дані про наявність бактерії серотипу 0104: H4 на паростках бобових культур, вироблених на фермі, розташованій в Біненбюттелі (Нижня Саксонія), яка вже викликала підозри фахівців.

У минулу п'ятницю вчені вперше знайшли бактерію-збудника інфекції на паростках бобів у федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія, які були привезені з ферми в Біненбюттелі. Таким чином, підтвердилася основна версія, згідно з якою саме пророщені насіння бобових з цієї ферми є джерелом інфекції.

Троє працівників цього сільгосппідприємства заразилися. "Нам тепер необхідно з'ясувати, яким чином бактерія опинилася на пророщеному насінні", - зазначив Хольгер Айхель.

Крім того, поки не відомо, як кишкова інфекція потрапила на ферму в Біненбюттеле, і не виявлений зв'язок між нею і хворими в інших німецьких землях. У той же час, як зазначив міністр сільського господарства Нижньої Саксонії Герт Ліндеманн, претензій до цього сільгоспвиробнику немає.

"За нашими даними, процес виробництва відповідав всім нормам", - сказав він. Підприємство ретельно дотримувалося гігієнічних стандартів, додав політик.

Наразі кількість інфікованих і пацієнтів з підозрою на інфекцію в Німеччині досягло 4 тис. чоловік; померли 32 людини.

Читайте також:

У Європі знайшли нове джерело кишкової інфекції і новий тип бактерії-мутанта

Небезпечна кишкова інфекція дісталася вже до Грузії, Єгипту та Франції

У Європі заявляють про можливу епідемію небезпечної кишкової інфекції

МОЗ Німеччини порадив німцям відмовитись від огірків, помідорів і салату

ВідеоСмертоносна кишкова інфекція шириться Європою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: