Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Удесятеро менше, ніж раніше: ООН відзвітувала про міграційні підсумки року для Європи

У 2017 р. кількість нелегалів зменшилася удвічі порівняно з попереднім роком.

Кількість нелегальних мігрантів, які намагаються дістатися Європи через Середземне море, протягом 2017 року була вдвічі меншою, ніж рік тому. А в порівнянні з 2015 роком цей показник став удесятеро меншим.

За даними ООН, з початку року через Середземне море до Європи прибула 171 тис. нелегальних мігрантів. Дорогою до країн ЄС загинули 3 тисячі біженців. Після закриття так званого балканського маршруту більше людей прибуває до ЄС через Італію та Іспанію й набагато менше через Грецію. Водночас основним пунктом відправки нелегалів залишається Лівія.

Як повідомлялося, дослідження американського соціологічного центру Pew Research Center засвідчило, що найближчим часом кількість мусульман в Європі буде збільшуватися. Якщо притік нових людей припиниться і буде йти мова лише про природний приріст, то відсоток прихильників ісламу в Європі зросте з нинішніх 4,9 до 7,4%. Інший варіант передбачає лише звичайну, робочу міграцію, у випадку чого через 30 років у Європі проживатиме 11,2% мусульман. Якщо ж нинішні темпи прибування біженців з ісламських країн до Європи не зміняться, їхня частка становитиме 14%. 

ВідеоБіженці. Україна приєдналась до компанії держав, де мирним людям доводиться полишати свої домівки

Залиште свій коментар

Вибір редакції