Уганда заявила про готовність надати притулок Каддафі

Нещодавно президент Уганди Йовері Мусевені заявив, що, якими б не були недоліки Каддафі, він залишається справжнім націоналістом.

Уганда може надати Муамару Каддафі політичний притулок, якщо у нього виникне потреба в цьому. Про це повідомив прес-аташе президента Уганди.

"У нас є зручні місця для людей, які шукають собі притулок. Каддафі буде дозволено жити тут, якщо він вважатиме це за потрібне", - повідомив представник уряду Уганди Тамале Мірунді.

Нещодавно президент Уганди Йовері Мусевені заявив, що, якими б не були недоліки Каддафі, він залишається справжнім націоналістом. Мусевені зазначив, що такі люди йому подобаються більше, ніж маріонетки іноземних режимів.

Таким чином, Уганда стала першою країною в світі, яка публічно заявила про можливість розміщення у себе лідера Джамахірії.

У середині березня Мусевені планував відвідати Лівію сам, але замість себе відправив міністра закордонних справ. Через кілька днів після початку бомбардувань Лівії країнами коаліції Мусевені опублікував 9-сторінкову доповідь, в якій засуджував дії західних країн за те, що ті втручаються у справи суверенної держави. Проте він також закликав Каддафі до початку переговорів з повстанцями.

Нагадаємо, раніше з’явилась інформація, що Каддафі готують схованку на території Чаду.

Читайте також:

Обама: дні "жорстокого диктатора" Каддафі полічені

Каддафі закликав "варварів" припинити бомбардування

Лівійське ТБ показало "убитого" сина Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: