Уго Чавес: Буш пішов, і трибуна ООН більше не пахне сіркою

Лідер Венесуели попросив учасників засідання Генасамблеї ООН не кидати в нього черевиком, як в Джорджа Буша.

Одним з найбільш яскравих виступів на Генеральній асамблеї ООН за традицією став виступ президента Венесуели Уго Чавеса.

При регламенті у 15 хвилин, венесуельський лідер говорив близько години, при цьому попросив не кидати в нього черевиком – натякаючи на інцидент з Джорджем Бушем.

Екс-президента США Чавес згадав і на самому початку виступу. Вийшовши на трибуну, він зауважив, що вона "вже не пахне сіркою", як це було в 2006 році, одразу після виступу Буша.

"Тепер це місце оповите сподіванням. Треба віддати своє серце сподіванням", - сказав Чавес.

При цьому значну увагу в своїй промові Чавес приділив революційним перетворенням в Латинській Америці на шляху до соціалізму, який, на його думку, "тільки і може врятувати світ".

Для розуміння процесів, що відбуваються в регіоні, він настійно порекомендував учасникам сесії Генасамблеї подивитися документальний фільм американського режисера Олівера Стоуна "На південь від кордону", який нещодавно демонструвався на Венеціанському кінофестивалі.

Нагадаємо, 20 вересня 2006 року, виступаючи на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, венесуельський президент Уго Чавес назвав Джорджа Буша "дияволом" і звинуватив Вашингтон у нав'язуванні своєї волі всьому світу. Як тоді заявив Чавес, він навіть відчував запах сірки, стоячи на трибуні, де вдень раніше виступав Буш.

Читайте також:

Нью-йоркський готель відмовився приймати Ахмадінежада

Після появи Ахмадінежада на трибуні ООН делегації США і Франції залишили зал

Каддафі позбавили житла на сесії Генасамблеї ООН

Уго Чавес викликав фурор на кінофестивалі у Венеції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: