Уго Чавес повернеться до президентських обов'язків лише через три місяці

За даними іспанської газети El Periodico, президент Венесуели Уго Чавес повернеться до виконання своїх обов'язків не раніше, ніж через три місяці.

Президент Венесуели Уго Чавес страждав раком кишечника, зараз він переніс чергову операцію і як мінімум найближчі три місяці лікарі будуть проводити з ним лікувальні процедури, що не дасть главі держави можливість повноцінно працювати, повідомляють мексиканські ЗМІ з посиланням на іспанське видання El Periodico.

За даними іспанської газети, яка посилається на венесуельське дипломатичне джерело, кубинські лікарі спочатку помилково діагностували у лідера Венесуели тазовий абсцес. 10 червня йому була зроблена операція.

Пізніше Чавесу була зроблена друга операція - з видалення ракових пухлин з кишечника. Як повідомляє видання, операцію проводив іспанський хірург Хосе Луїс Гарсія Сабрідо з мадридського госпіталю Gregorio Maranon.

Після другої операції президенту зроблена колостомія (хірургічна операція, під час якої частина ободової кишки виводиться назовні через передню черевну стінку і розкривається для дренування кишечника) і лікарі в найближчі три місяці мають намір проводити дренування кишечника (лікувальний метод, що полягає у створенні можливості постійного відтоку рідини з порожнистих органів, порожнин тіла, ран та абсцесів).

Видання пише, що зараз Чавес не може приймати хіміотерапію, яку зазвичай призначають в цих випадках, тому що в результаті першої операції інфекція проникла через стінки кишки в порожнину живота.

Як заявляє джерело іспанського видання, стан Уго Чавеса оцінюється як "серйозний та існує можливість, що ракова пухлина дала метастази".

Повідомлення про хворобу Чавеса, про яку він розповів під час телевізійного звернення до нації в четвер, загострило "проблему-2012" у Венесуелі, де наступного року повинні пройти президентські вибори. У країні поновилася дискусія про відсутність очевидного наступника у венесуельського лідера.

Опозиція Венесуели закликала Чавеса піти, заявивши, що його рак - загроза національній безпеці.

Тривала відсутність президента на батьківщині породила чутки про поганий стан його здоров'я або навіть про його смерть. Щоб розвіяти їх, влада поширила відеозапис зустрічей Уго Чавеса з колишнім кубинським лідером Фіделем Кастро.

Пізніше Чавес виступив на телебаченні зі зверненням до народу.

Читайте також:

Кубинський сайт опублікував фото Чавеса після операції

Уго Чавес хворий на рак

Чавес заявив після операції, що не має права хворіти і готовий керувати країною

Уго Чавес залякав найкращу збірну світу

Чавес висміяв чутки про розміщення іранських ракет у Венесуелі

ВідеоУго Чавес одужує після операції з видалення пухлини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: