Уго Чавес повернувся на батьківщину після лікування на Кубі

У ході перебування на Кубі Чавес переніс дві операції - одну у зв'язку з внутрішньотазовим абсцесом, іншу - з видалення ракової пухлини.

Президент Венесуели Уго Чавес, протягом трьох тижнів проходив курс лікування на Кубі, у понеділок, 4 липня, повернувся на батьківщину.

У минулу п'ятницю 1 липня Чавес повідомив про те, що в ході перебування на Кубі переніс дві операції - одну у зв'язку з внутрішньотазовим абсцесом, іншу - з видалення ракової пухлини.

Навіть після розповіді Чавеса про своє захворювання латиноамериканські ЗМІ продовжували спекулювати на тему стану його здоров'я.

За даними іспанської газети, яка посилається на венесуельське дипломатичне джерело, кубинські лікарі спочатку помилково діагностували у лідера Венесуели тазовий абсцес - 10 червня йому була зроблена операція.

Пізніше Чавесу була зроблена друга операція - з видалення ракових пухлин з кишечника. Як повідомляє Рeriodico, операцію проводив іспанський хірург Хосе Луїс Гарсія Сабрідо з мадридського госпіталю Gregorio Maranon.

Видання пише, що зараз Чавес не може приймати хіміотерапію, яку зазвичай призначають в цих випадках, тому що в результаті першої операції інфекція проникла через стінки кишки в порожнину живота.

Як заявляє джерело іспанського видання, стан Чавеса оцінюється як "серйозний і існує ймовірність, що ракова пухлина дала метастази".

У свою чергу, лідер кубинської революції Фідель Кастро в опублікованій у ніч на понеділок статті заявив, що президент Венесуели "успішно одужує".

Читайте також:

Чавес читає в лікарні Ніцше і чекає в гості Марадону

Уго Чавес повернеться до президентських обов'язків лише через три місяці

Уго Чавес хворий на рак

ВідеоУго Чавес повернувся на батьківщину після лікування на Кубі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: