Уго Чавес вимкнув світло компанії Sony

Ресторани, готелі, алкогольні магазини, спортзали, автосалони, яхт-клуб і венесуельський підрозділ японської корпорації Sony залишилися без світла.

Уряд Венесуели оголосив про відключення від енергопостачання на три дні декількох десятків організацій, які не виконали розпоряджень президента Уго Чавеса про економію електроенергії. До списку компаній, що залишилися без електроенергії, увійшов навіть місцевий підрозділ японської корпорації Sony.

До відключених організацій також потрапили ресторани, готелі, алкогольні магазини, спортзали, автосалони і яхт-клуб.

Раніше уряд Чавеса зажадав від венесуельських компаній знизити енергоспоживання на 20 відсотків. Цей крок був зроблений через недостачу електроенергії в країні.

70 відсотків венесуельської електроенергії виробляється за рахунок гідроелектростанцій. Однак обсяг вироблення в гідроенергетиці за останні кілька місяців різко впав через посуху в країні. Кілька днів тому, втім, знову почалися дощі, так що уряд обіцяє, що енергетичного колапсу вдасться уникнути.

Як повідомлялося раніше, енергетична криза викликала безпрецедентне падіння популярності Уго Чавеса. Згідно з останніми опитуваннями, його підтримує лише 43 відсотки венесуельців, що є найнижчим показником з 2003 року. І лише 26 відсотків вважають, що венесуельський уряд робить правильні кроки для боротьби з енергокризою.

Чавес тим часом заявив, що в 2010 році енергогалузь збільшить свої потужності на 6 гігават (25 відсотків). Це дозволить уникнути повторення таких ситуацій в майбутньому.

Читайте також:

У Венесуелі запровадили планове відключення світла

Чавес оголосив війну ворогам в Інтернеті й завів собі особистий окоп

У Венесуелі оголошено надзвичайний стан через брак електроенергії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: