Уго Чавес закрив опозиційний канал

Уго Чавес у відповідь на дорікання сусідів щодо закриття опозиційного каналу заявив, що не дозволить нікому втручатись у Венесуельські справи.

Десятки тисяч прихильників президента Венесуели Уго Чавеса вийшли на демонстрацію, щоб підтримати його рішення про закриття опозиційної телестанції.

У 2002 році під час спроби державного перевороту (спроба провалилася) телеканал Радіо Каракас відкрито закликав до скинення Чавеса.

Під час маніфестації Чавес звернувся з проханням до своїх прихильників виявляти пильність, оскільки, за його словами, супротивники президента виношують нові плани по його скиненню.

Уго Чавес звинуватив адміністрацію США в намірі здійснити "м’який переворот" за допомогою приватних засобів масової інформації, опозиції та студентів.

На день раніше в Каракасі відбулася демонстрація студентів, котрі протестували проти закриття телеканалу. Опозиція звинувачує президента Чавеса в обмеженні свободи слова.

У своєму виступі Чавес також розкритикував сусідню Бразилію. У середу бразильський сенат офіційно попросив президента Венесуели переглянути своє рішення про закриття Радіо Каракаса.

"Ми ні від кого не потерпимо втручання у внутрішні венесуельські справи," - сказав Чавес.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: