Уго Чавес запросив до Венесуели Каддафі зі своїм наметом

Чавес запевнив, що у Венесуелі лівійському лідеру ніхто не заборонить ставити свій намет, на відміну від США.

Президент Венесуели Уго Чавес жваво відгукнувся на скандал, який виник навколо бедуїнського шатра лідера лівійської революції Муаммара Каддафі у Нью-Йорку.

Каддафі хотів поставити свій намет на Манхеттені, однак американська влада відмовили йому в цьому.

Лівійський лідер отримав дозвіл розміститися на галявині біля лівійського посольства в Нью-Джерсі, але потім він був відкликаий.

Не вдалося поставити намет і в Бедфорді, де проти Каддафі виступила місцева мерія. На прохання самого Каддафі таке житло було зведене на ділянці землі, що належить відомому забудовнику Дональду Трампу.

Проте, як повідомили представники Секретної служби США, яка забезпечує охорону глав іноземних держав і урядів під час Генасамблеї, відповідно до вимог влади містечка шатро було розібране.

Чавес, який відомий схильністю до суперечок з американцями з будь-якого приводу, негайно висловив підтримку лівійському колезі і запропонував йому взяти знамениту намет на саміт лідерів африканських і латиноамериканських країн, який відбудеться у Венесуелі 26-27 вересня. За словами Чавеса, ніяких проблем з установкою шатра в Каракасі не виникне.

Нагадаємо, що Каддафі завжди подорожує зі своїм бедуїнському шатрі, в якому вважає за краще жити під час офіційних візитів.

Читайте також:

Каддафі позбавили житла на сесії Генасамблеї ООН

Чавес розповів про закупівлю ракет у Росії

Каддафі закликає Україну, Білорусь і Росію об'єднатися

The Independent: поруч із Каддафі Тимошенко виглядала дівчинкою

ВідеоКаддафі позбавили житла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: