Угорщина почала випробовувати російську вакцину від коронавірусу

Угорщина почала випробовувати російську вакцину від коронавірусу

Фото: Associated Press

Нині тривають переговори, аби в Угорщині могли також виробляти російську вакцину.

Угорщина працює над випробуванням російської вакцини від коронавірусу Sputnik V після того, як минулого тижня країна стала першою в Європі, яка отримала зразки цього препарату.

Про це заявив повідомляє міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто у понеділок, передає "Радіо Свобода".

Сіярто 23 листопада повідомив, що 10 початкових доз препарату Sputnik V протестують в Угорщині на безпечність та ефективність. До того ж, за словами урядовця, між угорським виробником ліків і російськими партнерами тривають переговори про можливе виробництво цієї вакцини всередині країни.

Нагадаємо:

  • Вакцина Sputnik V, створена Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології імені М.Ф.Гамалії МОЗ РФ зареєстрована в Росії 11 серпня. Вона стала першою у світі, хоча її клінічні випробування тривають і досі. Але кілька країн зголосились взяти її для власних тестувань. 
  • Європейський Союз не збирається закуповувати або допускати на європейський ринок вакцини проти коронавірусу російського або китайського виробництва. 
  • в Росії зафіксовано щонайменше декілька випадків зараження COVID-19 після вакцинації. Так, в Алтайському краї троє медиків, які одними з перших отримали вакцину від Sputnik V, повідомили про позитивні результати тестів на коронавірус. У Кемеровській області РФ медик інфікувався коронавірусом протягом тижня після щеплення першою частиною двохкомпонентної вакцини. 

    Путін похвалився тим, що Росія першою у світі зареєструвала вакцину від коронавірусу

    Путін похвалився тим, що Росія першою у світі зареєструвала вакцину від коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація