Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Угорщина привела у бойову готовність винищувачі через літак, який перетнув кордон з боку України

Це могли бути контрабандисти.

У ніч проти 10 червня Угорщина привела у бойову готовність винищувачі через невеликий літак, який перетнув кордон з боку України без погодження з угорською стороною.

Інцидент стався українсько-угорському кордоні в районі пункту пропуску "Лужанка – Берегшурань", повідомляє Mukachevo.net.

За офіційною інформацією угорських військових, літак вони зафіксували близько опівночі. Вони оголосили тривогу, повідомили відповідні безпекові органи НАТО та привели повітряні сили Угорщини до бойової готовності.

Після того у повітря піднявся службовий винищувач Gripen. Перебуваючи над невідомим літаком, він надав сигнал про свою присутність. Після низки маневрів літак, який прибув з території України, покинув повітряний простір Угорщини.

Речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян розповів, що зараз українські та угорські прикордонники намагаються встановити, що це був за літальний апарат і з якою метою він перетнув кордон. Можливо, це були контрабандисти.

При цьому Слободян зауважив, що угорські винищувачі у повітря не піднімали, але привели їх у бойову готовність та оголосили тривогу.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції