Угорщина відкрила свої кордони для українців: які умови в'їзду до країни

Угорщина відкрила свої кордони для українців: які умови в'їзду до країни

Фото: Associated Press

Для українців, які перетинають кордон авіатранспортом, потрібен ПЛР-тест або сертифікат про вакцинацію.

Угорщина зняла обмеження щодо перетину кордону для українців. Зокрема, посилені правила, які ввели через розповсюдження коронавірусу, скасовані від 7 серпня 2021 року.

Про це повідомляють у МВС.

"Від 7 серпня 2021 року громадяни України можуть перетинати українсько-угорський кордон без обмежень, запроваджених у зв’язку з розповсюдженням коронавірусу. Для в’їзду громадян в Угорщину залишаються вимоги, визначені Кодексом Шенгенських кордонів (біометричний паспорт/віза, медична страховка, яка діє на території Європи, фінансове забезпечення)", - сказано на  сайті МЗС.

Винятком наразі є авіаційний транспорт: додатково вимагається негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19. Він повинен бути зроблений не пізніше 72 годин на момент в’їзду. Також, як варіант, може бути український чи угорський сертифікат про вакцинацію проти коронавірусу (разом з громадянами, які мають сертифікат, також можуть без обмежень в’їжджати діти до 18 років).

А от у тих, хто прямує транзитом,  можуть додатково вимагати документи, які підтверджують право на в’їзд у країну призначення.

Нагадаємо, від 30 липня до 20 серпня Чорногорія вимагає пред'явлення COVID-сертифікатів для відвідання ресторанів і барів у приміщенні, нічних клубів та будь-яких спортивних заходів. Нові правила стосуються зокрема й туристів.

Для комфортної подорожі слід перевіряти актуальні правила в'їзду і відпочинку напередодні вильоту. До прикладу, в Україні запустили бот з інформацією для подорожей за кордон в умовах COVID-19. Для зручності в месенджері Telegram запрацював бот Corona.Travel.Bot, який оперативно повідомляє про зміни в правилах відвідування країн світу.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація