Угорщина виставить на кордоні з Сербією "мисливців на біженців"

Стати "мисливцями" зможуть люди старше 18 років у хорошій фізичній формі, які пройдуть психологічний тест.

Поліція Угорщини збирається працевлаштувати 3 тисячі людей на посаду "прикордонних мисливців". Вони приєднаються до 10 тисяч солдатів і поліцейських, які зараз охороняють паркан з колючого дроту, зведений на угорському кордоні для стримування потоку мігрантів, пише ВВС Russian.

"Мисливці" матимуть при собі пістолети з бойовими патронами, перцевий балончик, кийки, наручники і захисні комплекти.

Останнім часом кількість біженців, які намагаються потрапити в Угорщину з півдня через кордон із Сербією, зменшилася. Тепер це трохи менше 200 осіб на день.

Нові співробітники прикордонних органів мають приступити до роботи в травні, а перед цим пройдуть шестимісячне навчання.

За словами одного зі співробітників поліції, на посаду набирають людей старше 18 років, в хорошій фізичній формі, які зможуть пройти психологічний тест.

Зарплата "мисливців" складе 150 тисяч угорських форинтів (542 долара) протягом перших двох місяців, а потім - 220 300 форинтів (790 доларів).

В Угорщині зараз проходить велика інформаційна кампанія, розпочата правим урядом прем'єр-міністра Віктора Орбана напередодні референдуму, який відбудеться 2 жовтня.

Виборці мають вирішити, чи згодні вони з пропозицією Європейської комісії розподілити 160 тисяч біженців серед 28 країн-членів ЄС. За цією схемою Угорщина повинна прийняти у себе 1300 мігрантів з Сирії, Іраку та Еритреї.

Наразі в країну відкритий доступ 30 біженцям в день - вони перетинають кордон через спеціальні транзитні зони.

Кількість тих, хто очікує доступу в ці транзитні зони в таборах біженців з боку Сербії, скоротилося наполовину порівняно з минулим місяцем - 364 людини знаходяться в Хоргосі і 103 - в Келебії.

Нагадаємо, на початку літа ООН назвала шокуючі цифри загиблих на шляху до Європи мігрантів - дві з половиною тисячі за півроку. За підрахунками ООН, в цьому році через Середземне море до Європи дісталися майже 200 тисяч осіб. З них 150 тисяч потрапили до Греції з Туреччини. Інші допливли до Італії. Шлях до неї експерти називають найбільш ризикованим маршрутом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: