Угорських волоцюг прищеплюватимуть від свинячого грипу прямо на вулиці

Мобільна група медиків виїжджає в місця скупчення бездомних, проводить роз'яснювальну роботу і робить щеплення всім, хто погодився.

Угорські бомжі прямо на вулиці отримують щеплення від вірусу A/Н1N1.

Дану акцію проводять медики великого угорського міста Ньїредьхаза. За офіційними даними, в місті налічують близько 350 осіб без певного місця проживання. Багато хто з них не тільки довго не відвідували медичні установи, але і принципово уникають місць ночівлі, відкритих місцевими благодійними організаціями.

В умовах офіційно оголошеної в Угорщині епідемії грипу A/Н1N1, мобільна група медиків виїжджає в місця скупчення бездомних, проводить роз'яснювальну роботу і робить щеплення всім, хто погодився на цю процедуру. На сьогоднішній день вже майже 100 бомжів у Ньїредьхаза дозволили ввести собі вакцину від небезпечного вірусу.

В Угорщині всіляко популяризується вітчизняна вакцина проти вірусу A/H1N1. В даний час вироблено вже більше 5 мільйонів одиниць цього лікарського засобу.

Щеплення від свинячого грипу вітчизняної вакциною вже зробили члени уряду Угорщини, в тому числі прем'єр-міністр Гордон Байнаї.

У той же час населення країни дуже насторожено ставиться до проблеми щеплень проти грипу A/H1N1. Дані останніх соціологічних досліджень говорять про те, що близько 60% угорців відкидають можливість навіть безкоштовної вакцинації.

До теперішнього часу в Угорщині зареєстровано 25 смертей від вірусу свинячого грипу.

Нагадаэмо, небезпеку грипу А/H1N1 було переоцінено. Такого висновку дійшли фахівці британської Ради з медичних досліджень (Medical Research Council) і Гарвардської школи суспільного здоров`я (Harvard School of Public Health) в США. Звіт про їхню роботу опубліковано в журналі PLoS Medicine.

 

Читайте також:

Медики переоцінили небезпеку свинячого грипу А/H1N1

В Україну повертається епідемія грипу

Німеччина може надати Україні понад 2 млн доз вакцини від свинячого грипу

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: