Угорський кандидат до Єврокомісії виступив за посилення співпраці з Україною через "Східне партнерство"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, Україна завжди буде серед його пріоритетів.

Угорський кандидат на посаду єврокомісара із питань сусідства та розширення ЄС Олівер Варгеї заявив, що виступає за посилення співпраці Євросоюзу із Україною, Грузією та Молдовою в рамках програми "Східного партнерства".

Про це він заявив під час слухань у комітеті Європарламенту із зовнішніх справ.

За його словами, наступний саміт "Східного партнерства" відбудеться у червні 2020 року в Брюсселі. Варгеї підкреслив, що Україна завжди залишатиметься серед його пріоритетів. Майбутній єврокомісар зазначив, що ЄС планує переглянути програму "Східного партнерства". На його думку, ця програма має допомогти цим країнам збудувати сильну ринкову економіку та створити привабливий інвестиційний клімат.

Також він зазначив, що підтримує пропозицію розпочати процедуру перемовин із Албанією та Північною Македонією з приводу їхнього вступу до ЄС, що було заблоковане президентом Франції Еммануелем Макроном.

Окремо, у Варгея запитали і про те, яким буде його позиція в рамках політики Угорщини щодо Європейського союзу. Він запевнив, що на посаді єврокомісара буде захищати винятково інтереси ЄС і дотримуватися його політики.

Це вже друга спроба Угорщини направити свого єврокомісара з питань сусідства та розширення. Перша спроба провалилась – Ласло Трочані звинуватили у конфлікті інтересів, а тому його кандидатуру не схвалили. Олівер Варгеї є кадровим дипломатом і наразі працює представником Угорщини в ЄС.

Відео Вільний роумінг та промисловий безвіз: Пристайко назвав пріоритети в співпраці з ЄС

В ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua міністр закордонних справ України Вадим Пристайко розповів, що найближчим часом українцям планують додати до безвізу вільний роумінг в країнах-членах ЄС, а також спростити обіг товарів  

Вільний роумінг та промисловий безвіз: Пристайко назвав пріоритети в співпраці з ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції