Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна домовилась щодо безвізу з двома країнами Латинської Америки

Залишилось узгодити необхідні формальності.

Українське дипломатичне відомство домовилось щодо безвізового режиму з двома країнами Південної Америки – Уругваєм і Перу.

Про це заявив директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев, передає Європейська правда.

Як зазначається, дипломат розпочав турне країнами Латинської Америки.

Домовленість по безвізу спочатку була досягнута під час зустрічі у Монтевідео, столиці Уругваю. Формально документ ще не підписаний, але домовленість узгоджена з керівником міграційної служби, керівництвом МЗС, а також з членами парламенту Уругваю.

Погорельцев пояснив, що громадяни України зможуть подорожувати без віз до Уругваю після узгодження необхідних формальностей.

Також він розказав, що найближчим часом буде формалізована домовленість про угоду щодо безвізу з Перу. Наразі ця країна вже в односторонньому порядку дозволяє безвізовий в’їзд українцям-туристам. Новий документ розширить перелік громадян, що матимуть право на в’їзд без візи, наприклад для тих хто подорожує для бізнесу.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України завершує роботу над угодою про безвізовий режим із Македонією. За словами міністра, Київ і Скоп'є прагнуть до ЄС і НАТО.

ВідеоУкраїна та Катар домовилися про безвізовий режим

Відповідну угоду уклали під час візиту Петра Порошенка до цієї країни у Перській затоці. Завдяки безвізу і українцям, і катарцям стане легше вести бізнес і подорожувати, певен український президент.

Україна та Катар домовилися про безвізовий режим

Залиште свій коментар

Вибір редакції