Україна і Росія підписали нову газову угоду в Берліні

Представники газових товариств та союзів України, Росії та Європейського союзу взяли участь у міжнародній конференції: "Енергетичний діалог" та підписали угоду щодо співпраці в газовій сфері.

Сьогодні у Берліні президенти Національного газового союзу України Євген Бакулін і Російського газового товариства Валерій Язев підписали угоду щодо співпраці, для розширення взаємодії між газовими компаніями обох держав.

Підписання угоди відбулося у рамках V Міжнародної конференції "Енергетичний діалог: Росія - ЄС. Газовий аспект", організований Російським газовим товариством за підтримки ВАТ "Газпром" і за участю Європейського союзу газової промисловості "Єврогаз".

Виступаючи з доповіддю, глава правління НАК "Нафтогаз України" Є.Бакулін наголосив на важливості розвитку співпраці у трьохсторонньому форматі Росія - Україна - Європейський Союз. "Реалізація планів щодо модернізації української газотранспортної системи значною мірою залежить від ефективної і довгострокової співпраці між ЄС і Росією у газовій сфері", - наголосив він.

У конференції взяли участь представники Європейської комісії і Європейського союзу газової промисловості "Єврогаз", керівники ВАТ "Газпром" і ряду європейських газових компаній.

Читайте також:

Росія виторгувала в України зниження тарифів на транзит нафти

Янукович звернувся до народу з приводу ЧФ: діалог з великим сусідом відновлено

Газ в обмін на флот: угода Януковича з Мєдвєдєвим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: